Для розрахунку вартості заповніть форму

Вид виробу:

Порізка плитних матеріалів

Порізати плитні матеріали — значить виконати один із основних етапів у виробництві меблів. Від якості порізки залежить еластичність та довговічність виробів. Виконуючи услуги порізки, наші спеціалісти індивідуально розробляють схему порізу. Беруть до уваги особливості матеріалу, технічні параметри та бажання клієнта. Використовуємо лише професійну техніку. В результаті ви отримуєте охайно порізані деталі за індивідуальним дизайном.

Кромкування плитних матеріалів

Необхідна процедура для ДСП. Суть її полягає в тому, щоб наклеїти декоративні крайки з ПВХ або ABS-пластику на торці виробу. Завдяки кромкуванню плитних матеріалів, вдається надати плитам естетичний вигляд та захистити від вологи, відколів або інших пошкоджень. Ми пропонуємо послуги кромкування плитних матеріалів у Вінниці. Це гарантований спосіб забезпечити функціональність та довговічність меблів.

Фрезерування

Найсучасніший та найзручніший спосіб обробки. Більше того, за допомогою фрезерування плитних матеріалів можна додати до виробу різні декоративні елементи. Це чудова нагода перетворити звичайну плиту у елегантну геометричну фігуру бажаної форми. Ми пропонуємо безліч варіантів фрезерування плит у Вінниці, аби кінцевий результат був саме таким, як потрібно.

Присадка

Ця послуга буде цікава тим, кому потрібно зробити отвори під петлі або кріплення. Від того, наскільки професійно буде зроблена присадка для меблів, залежить навіть монтаж виробу. В процесі присадки ми враховуємо особливість матеріалу та його параметри, аби не зіпсувати зовнішній вигляд. Надаємо послугу присадки у Вінниці тільки з професійним обладнанням.

Телефон: + 38 067 430 69 97

Адреса: вул. Костянтина Василенка 16, Вінниця, Вінницька область,Україна

Залишилися питання?

Заповніть форму і наш менеджер вам зателефонує